NAUKA PŁYWANIA

Nauka oraz Doskonalenie Pływania dla:

• Dzieci od 3 roku życia
  • Młodzieży
  • Dorosłych
  • Zajęcia indywidulane
  • Zajęcia korekcyjne w wodzie
  • Aerobik w wodzie

Zajęcia w wodzie to doskonała zabawa dla Ciebie i Twojej Pociechy! Woda rewelacyjnie wpływa na ogólny rozwój człowieka dodatkowo relaksuje je zarówno fizycznie jak i psychicznie. W opinii rodziców dzieci lepiej jedzą, znakomicie śpią i rozwijają się szybciej, niż ich rówieśnicy nie uczęszczający na basen.

Jeżeli chcesz by Twoje dziecko spędziło bezpiecznie wakacje nad wodą, nie czekaj dłużej tylko

PRZYPROWADŹ JE DO NAS!

NAUKA PŁYWANIA – na tym poziomie wtajemniczenia będziemy uczyć się samodzielnego poruszania się na plecach i brzuchu bez pomocy sprzętu pływackiego. Nasz instruktor przez całe zajęcia będzie z Twoim dzieckiem w wodzie.

DOSKONALENIE PŁYWANIA- jeśli Twoje dziecko potrafi już samodzielnie poruszać się w wodzie, rozpoczniemy naukę pełnymi stylami pływackimi ( styl: klasyczny, dowolny, grzbiet, delfin) Jeśli opanowało już ten stopień wtajemniczenia, zajmiemy się doskonaleniem nabytych umiejętności. Zajęcia odbywają się małych grupach. Kursanci są dobierani pod względem wieku i możliwości fizycznych.

NAUAK ORAZ DOSKONALE PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH – Jeśli nie umiesz pływać lub chciałbyś doskonalić swoje umiejętności to dobrze trafiłeś! Program zajęć, który Tobie oferujemy łączy przyjemne z pożytecznym: odpręża, relaksuje, koi nerwy, pozwala spalić zbędne kalorie i modelować sylwetkę. Korzystnie wpływa na nasze zdrowie, pobudzając krążenie i wzmacniając mięśnie bez obciążania układu kostnego. Pozwala na poprawę lub utrzymanie zadowalającego poziomu wydolności organizmu oraz zmniejszenie nasilenia „frustracyjnego” stresu psychicznego. Program zajęć obejmuje naukę i doskonalenie pływania pełnymi stylami pływackimi: (Styl: Klasyczny, dowolny, grzbietowy, deflin)

Zajęcia indywidualne – przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Instruktor, który poświęci całą uwagę tylko Tobie, pomoże Ci w przełamaniu lęku przed wodą oraz nauczy Cię jak poruszać się w środowisku wodnym. Dla osób, które chciałyby doskonalić swoją technikę lub skorygować własne błędy pływackie, zajęcia indywidualne pomogą w szybkim nabyciu nowych umiejętności. Jeżeli nie czujesz się pewnie w grupie, chciałbyś aby instruktor poświęcił swoją uwagę tylko Tobie ta forma zajęć przeznaczona jest właśnie dla Ciebie.

Zajęcia korekcyjne – Jak powszechnie wiadomo zajęcia w wodzie mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Prowadzone przez naszych instruktorów ćwiczenia mają przede wszystkim pomóc w procesie korekcyjnym osobom borykającym się z wadami postawy. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, u których kościec nie jest całkowicie uformowany, a prowadzony tryb życia sprzyja wszelkiego rodzaju dysfunkcjom układu kostnego i mięśniowego.W walce o przywrócenie prawidłowej postawy wskazane są zajęcia na pływalni w wymiarze 1-2 godzin tygodniowo. Jeżeli Twoje dziecko posiada wadę postawy rozpoznaną przez lekarza dobierzemy odpowiedni zestaw ćwiczeń, które pomogą mu ją zniwelować.